מנעולן אמין ומנוסה יוכל להציע לכם שירות תיקונים מקצועי במגוון מנעולי דלתות. אלה עשויים לכלול, בין היתר, התקנת מנעולים חדשים, תיקונים למנעולים ישנים או שבורים ושירותי מפתחות.

כל מנעולן מחויב על פי חוק להיות מבוטח במלואו וכשיר לעיסוקיו.

בכל הנוגע לתיקון דלתות, מנעולן מוסמך יוכל לעזור לכם.

חלק מהדברים שהם יכולים לעשות הם:

– להחליף מנעול,

– התקנת מנעולים על דלתות חדשות,

– התקנת מנעולים אלקטרוניים על דלתות קיימות,

– לתקן מנעולים שבורים,

– להחליף חומרה לדלת.

המנעולן הינו מומחה בתחום האבטחה ותיקון הדלתות.

למנעולן מוסמך יש את ההכשרה והמומחיות הדרושים לביצוע התיקונים וההחלפות. למעשה, לרוב המנעולנים יש אישור שהם מורשים על ידי מדינתם לבצע את העבודה.

יש אנשים שישכרו מנעולן מוסמך גם אם הם לא צריכים לעשות שום עבודה, אבל היו רוצים לדעת אם היו שינויים כלשהם במנעול שעלולים להוות סיכון ביטחוני או בעיות בתחזוקה או תיקון שלו אם יהיה צורך בכך. .

הסמכה זו היא חובה לכל מי שרוצה לעשות עסקים כמנעולן, מה שאומר שאתה תמיד יכול לסמוך עליו עבור שירות איכותי כי הם בעלי רישיון לספק אותו.

המנעולן יבצע בדרך כלל הערכה של הדלת או המנעולים על מנת לתת הצעת מחיר לתיקון. ההערכה יכולה להתבצע מרחוק על ידי בדיקת תמונות שנשלחו אליהם או על ידי ביקור באתר.

מנעולנים הם מומחים בתחום המנעולים, המפתחות והאבטחה. הם אנשי מקצוע מיומנים שעברו התלמדות ארוכה והוסמכו על ידי האיגוד המקצועי שלהם.

לא נדיר לשמוע על אנשים שרוצים להתקין מנעול או להחליף מנעולי דלתות, אבל בכל הנוגע לתיקונים צריך מישהו עם ניסיון. מנעולנים יודעים לתקן את כל סוגי הדלתות החל מדלתות צירים, דלתות הזזה, סליידרים ואפילו דלתות מוסך. דלתות יכולות להיות מסובכות עבור מישהו ללא ניסיון כיצד הן פועלות ומה עלול לגרום לה נזק כמו צירים או מנגנון הנעילה.

מנעולן הוא לא רק מומחה בתחום

זה אלא גם עומד לרשותו כלים ספציפיים שיכולים לבצע את העבודה ביעילות תוך זמן קצר.

הדלתות שאנו משאירים פתוחות בבית שלנו כדי לשמור על אוורירי וקריר אינן מאובטחות. פורצים עלולים לפרוץ אותם בקלות, שיוכלו להיכנס לבית ולגנוב את כל חפצי הערך שלנו. הרבה אנשים מתעלמים מחשיבותם של מנעולים באיכות טובה בדלתותיהם – תוך התעלמות מהצורך במנעולן מוסמך לתיקון או החלפתם.

אם אתם גרים בחלל מושכר, האחריות עשויה להיות על בעל הבית שלכם להזמין מנעולן מוסמך ולתקן את הבעיות הללו. עם זאת, אם במקרה אתה גר בבית משלך, באחריותך לשמור על חפצי הערך שלך ולהבטיח שהדלתות שלך מאובטחות היטב. בשביל זה יש מנעולנים מקצועיים לשירותי תיקון או החלפה.

מדריך זה יראה לך כיצד לתקן או להחליף את המנעולים והידיות של הדלת שלך.

אם מנעול הדלת שלך חסר או שבור, זה יכול לפתוח בפניך עולם של צרות.

מאמר זה מכסה את הסוגים הנפוצים ביותר של מנגנוני נעילת ידית הדלת, כמו גם כיצד לתקן אותם.

ייתכן שתצטרך להחליף את כל המנעול אם הוא נשבר לחלוטין, מה שבמקרים רבים עולה פחות מ-$50.

כיצד לשנות מנעול כפתור רגיל:

הדבר הראשון שצריך לעשות בעת תיקון דלת הוא לזהות את סוג החומר המשמש לדלת.

דלתות עץ מלא מתוקנות בדרך כלל בשיטה מיושנת הכרוכה בקידוח והסרה של חתיכה קטנה מהפינה השמאלית או הימנית העליונה של הדלת.

ציפויי צבע מתוקנים על ידי מילוים במרק ולאחר מכן שיוף אותו. במקרים בהם חסרים שבבים גדולים, ניתן להחליף דיבל עץ בחדש. אין צורך להחליף את כל הפאנל.

דלתות דיקט דורשות תיקון עם מילוי או צבע ולאחר מכן שיוף שוב. במקרים מסוימים, ייתכן שיהיה כדאי יותר להחליף אותו במקום לתקן אותו, אם התיקונים הדרושים יהיו יקרים מדי ויקבלו זמן רב.